Praca

Praca

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • realizacja planu sprzedaży
  • prezentacja i promocja produktów firmy
  • budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • raportowanie wyników pracy do przełożonego
  • udział w targach i konferencjach branżowych
  • stałe uzupełnianie wiedzy specjalistycznej

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe lub licencjat - atutem będzie: inżynieria biomedyczna, biotechnologiczna, inżynieria mechaniczno-medyczna, informatyka, ochrona zdrowia.
  • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point)
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • silna motywacja do osiągania celów
  • uczciwość, odpowiedzialność, konsekwentne działanie
  • doskonała organizacja pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • dobra znajomość języka angielskiego ( komunikacja oraz lektura tekstów)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazny zespół
  • zadania ciekawe i kreatywne
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Jeśli jesteś zdolną, wykształconą i pełną energii osobą aplikuj składając CV wraz z Listem Motywacyjnym: rekrutacja@holdental.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.